İstikbal Baza Fiyatları Resimleri

Türkiye’nin en önde gelen mobilya mağazalarından İstikbal Mobilya 2010 sezonu bazalarını müşterilerine tanıttı…


Birbirinden güzel ve kaliteli ürünlere sahip olan 2010 koleksiyonunda deri ve kumaş tarzı bazalar yoğunluğu üzerinde topladı.


Modern bir görünüşe sahip olan İstikbal bazaları tek ve çift kişilik olmak üzere son derece rahat bir konfora sahip aynı zamanda kişiye özel alternatif kumaş seçenekleriyle de kişinin zevkine ve dekorasyonuna uygun bazada seçilebilme imkanını sunuyor.


İstikbal Baza Fiyatları


İstikbal bazaların fiyatları 400 ila 550 TL arasında değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için en yakın istikbal mağazasından ürün kataloglarını inceleyebilirsiniz.


İstikbal Baza Resimleri


istikbal baza


istikbal baza


istikbal baza


istikbal baza

0 Yorum : 10.16.13

Bellona baza

Bellona baza modelleri kalitesi ve dayanıklılığı ile tercih edilen markalardan birisidir. Özelliklede bellona bazalı yatak çeşitleri Bellona mobilya kalitesi ile birleşince kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarmaktadır.


Bellona mobilya kalitesi ile evlerin her yerine farklı bir hava ve renk katıyor. Bellona bazalar yüzey kaplamalarının dayanıklılığı ve temizliğinin kolay olması şık ve dekoratif görünümleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılaması ve birbirinden farklı model ve çeşitliliği bu ilgiyi daha da arttırmaktadır.


bellona baza yatak
Bellona baza yatak


Bellona baza çeşitleri arasında deri, kumaş seçenekleri bulunuyor. Bellona baza yatak modelleri sağlık açısından da uygunluk gösteriyor. Rahatlığı, konforu ve anti bakteriyel özelliği ile rahat bir uyku geçirmeyi sağlıyor.


bellona bazalar
Bellona bazalar


Tercih edilen Bellona baza fiyatları ise modeline göre farklılık göstermektedir.

0 Yorum : 05.16.13

İstikbal Fullex Bazalar

istikbal fullex Bazalar yatak odalarında bir baza takımına ihtyacı olanlar için bir bazadan beklenilen herşeyi kullanıcısına sağlıyor. Kahve rengi deri ve kahve rengi kumaş modellerinden oluşan İstikbal Fullex Bazalar çeşitli ebatlarda küçük yada büyük yatak odasına sahip herkezin istedikleri ebatlarda seçebileceği boyutlara sahipler.


İstikbal Fullex Bazaların fiyatları ebatlarına göre değişmektedir. Sizde İstikbal Fullex Bazalara sahip olmak istiyorsanız size en yakın bir İstikbal mağazasına uğrayarak modeller, renkler ve fiyatları konusunda geniş ayrıntılara sahip olabilirsiniz.


Sizlere bir kaç adet İstikbal Fullex Bazalar hakkında resim sunmak istiyoruz.


İstikbal Fullex Bazalar


İstikbal Fullex Baza Modelleri


İstikbal Fullex Baza Örnekleri

0 Yorum : 04.26.13

Mondi Tango Baza

Mondi Tango Baza


Mongi biribirinden kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla evlerinize taşıyor. Ülke çapında gelişmiş yüzlerce ağı ve satış noktası ile evlerinize bir sokak ötesi kadar yakın olan Mondi 2010 yılı içinde tüm müşterilerine inanılmaz fırsatlarla geliyor.


Mondi’nin 2010 yılı ürün katoloğunun en essiz parçalarından olan Mondi Tango Bazalar sadece 470 TL’lik fiyatlarla yatak odalarınızı süslüyor aynı zamanda Mondo’nin Mondi Tango Baza alan Flex yataklar sadece 39 TL’den başlayan fiyatlarla kampanyasıylada büyük ilgi uyandıran bazalar tüm müşterilerin beğenisini topluyor.


Mondi Axess Kredi kartlarınada tüm ürünlerinde peşin fiyatına 12 taksit sunarak tüketicilere alım fırsatı yaratıyor.

0 Yorum : 10.31.12

İstikbal Sandıklı Baza

İstikbal mobilya 2010 yılı sandıklı baza koleksiyonlarını müşterisinin beğenisene sundu birbirinden güzel bu sandıklı bazalara yatak odalarını baştan yaratmak isteyenler için kaçınılmaz fırsatlar sunuyor.
0 Yorum : 10.21.12

2011 2012 Çekmeceli Yatak Baza Modelleri

2011 2012 Yatak Baza Modası Resimleri

0 Yorum : 09.10.12