Baza Modelleri ve Fiyatları

Baza Modelleri ve Fiyatları …

Baza

Baza

Baza Fiyatları modelleri, boyutları, kalitesi ve kullanılan malzemelere göre değişiklik göstermektedir. Baza modelleri gayet kullanışlı ve fonksiyonel özellikleri taşıyan estetik ürünlerdir. Baza yatak altında bulunan sandık, battaniye, yorgan, yastık ve kıyafetleri koymanız için ayrılmış özel bir bölümdür. Baza modelleri ve fiyatları üzerinde büyük bir değişim söz konusudur. Baza sektörü içerisinde büyük firmalarında yer alması farklı modelleri ve farklı fiyatları ortaya çıkarmasına yol açmaktadır.

Baza Modelleri

Baza Modelleri

Baza çeşitleri tek kişilik baza, çift kişilik baza olarak farklılık göstermektedir. Tek kişilik baza boyutları 90×190 – 90×200 – 100×200 olarak belirlenmişir. Çif kişilik baza boyutları ise140x190, 140×200, 150×200, 160×200, 180×200, 200×200 şeklinde ebadları vardır. Baza modelleri tercih sebebi fiyatları bakımından cazip kullanış bakımından pratik olmasıdır.

Deri Baza

Deri Baza

Baza modellerine göre iç yapıları şekil almaktadır, mesela bazı baza iç kısımları düz olarak bazıları ise bölmeli olarak tasarlanmaktadır.  Baza temizliği yönünden uğraştırmayan deri ve kumaş modelleri ile zengin görünüme sahip mobilyalardır. Bazaları gösteren en önemli parçası ise baza başlıkları olarak bilinmektedir. Baza fiyatları her bütçeye uygun olacak yönde uygun modelleri bulunmaktadır. Baza başlıkları bazayı gösteren ayrı bir temel unsurdur.

Kumaş Baza

Kumaş Baza

Baza başlıkları modelleri ise deri, kumaş, demir, ferforje olarak değişmektedir. Baza Fiyatları modelleri ile kalitesine göre 250 TL – 750 TL arasında markasına göre farklılık gösterir.

Etiketler: